BGT24ATR12E6433XUMA1
Manufacturer:
Infineon Technologies
Part Number:
BGT24ATR12E6433XUMA1
Category:
RF Switches
Description:
IC SWITCH RF 32VQFN
Manufacturer :
Infineon Technologies
Category :
RF Switches
Circuit :
Features :
Frequency Range :
24GHz ~ 24.25GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
Isolation :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
P1dB :
-12dBm
Package / Case :
32-PowerVFQFN
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
PG-VQFN-32-9
Test Frequency :
Topology :
Voltage - Supply :
3.14V ~ 3.47V