MASW-011154-TR0500
Part Number:
MASW-011154-TR0500
Description:
IC RF SWITCH SP4T 57GHZ 22QFN
In Stock:
468
Circuit :
SP4T
Features :
DC Blocked
Frequency Range :
0Hz ~ 57GHz
IIP3 :
51dBm
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
4dB
Isolation :
39dB
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
P1dB :
28.5dBm
Package / Case :
22-VFQFN Exposed Pad
RF Type :
ISM
Supplier Device Package :
22-QFN (3x3)
Test Frequency :
57GHz
Topology :
Absorptive
Voltage - Supply :
3.15V ~ 3.45V