OEM-900-WHSKR-TE
Part Number:
OEM-900-WHSKR-TE
In Stock:
46
Current - Receiving :
13mA
Current - Transmitting :
125mA
Frequency :
900MHz
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.6V