OEM-900-WHSKR-TC
Part Number:
OEM-900-WHSKR-TC
In Stock:
69
Current - Receiving :
13mA
Current - Transmitting :
125mA
Frequency :
900MHz
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.6V