3-S-23T-SN-24-NTP
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Part Number:
3-S-23T-SN-24-NTP
Category:
RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
Description:
0.03 X 0.23 SN 24 NTP--3-S-23T-S
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Category :
Attachment Method :
Adhesive
Height :
0.030" (0.76mm)
Length :
24.000" (609.60mm)
Material :
Beryllium Copper
Operating Temperature :
-55°C ~ 121°C
Plating :
Tin
Plating - Thickness :
Flash
Product Status :
Active
Shape :
Type :
Fingerstock
Width :
0.230" (5.84mm)