CF720KA01000127
Part Number:
CF720KA01000127
Description:
RF CONDUCT FOAM SHEET 0.5X0.394"
Length :
0.500" (12.70mm)
Material :
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Thickness - Overall :
0.080" (2.00mm)
Width :
0.394" (10.00mm)