CF720ER02540254
Part Number:
CF720ER02540254
Description:
RF EMI CONDUCTV FOAM SHEET 1"X1"
Length :
1.000" (25.40mm)
Material :
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Shape :
Square
Thickness - Overall :
0.080" (2.00mm)
Width :
1.000" (25.40mm)