CF720AB35565080
Part Number:
CF720AB35565080
Description:
RF EMI CONDUCT FOAM SHEET 20X14"
Length :
20.000" (508.00mm)
Material :
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Thickness - Overall :
0.080" (2.00mm)
Width :
14.000" (355.60mm)