CF720AB01006096
Part Number:
CF720AB01006096
Description:
RF EMI COND FOAM SHEET 24X0.394"
Length :
24.000" (609.60mm)
Material :
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Thickness - Overall :
0.080" (2.00mm)
Width :
0.394" (10.00mm)