CF715AB15241143
Part Number:
CF715AB15241143
Description:
RF EMI CONDUCT FOAM SHEET 4.5X6"
Length :
4.500" (114.30mm)
Material :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Thickness - Overall :
0.059" (1.50mm)
Width :
6.000" (152.40mm)