CF715AB12703048
Part Number:
CF715AB12703048
Description:
RF EMI CONDUCTV FOAM SHEET 12X5"
Length :
12.000" (304.80mm)
Material :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Thickness - Overall :
0.059" (1.50mm)
Width :
5.000" (127.00mm)