ART915X130930TX13
Manufacturer:
Abracon
Part Number:
ART915X130930TX13
Category:
RFID Transponders, Tags
Description:
RFID TAG 902-928MHZ ENCAP
Manufacturer :
Abracon
Category :
RFID Transponders, Tags
Frequency :
902MHz ~ 928MHz
Memory Type :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.511" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)