DP09SH3015A30F
Part Number:
DP09SH3015A30F
Description:
DP09S HOR 15P 30DET 30F M7*5MM
Actuator Type :
6mm Dia Flatted End
Pulses per Revolution :
15
Voltage - Supply :
5V