DP09SHN12B30F
Part Number:
DP09SHN12B30F
Description:
DP09S HOR 12P NDET 30F M7*7MM
Actuator Type :
6mm Dia Flatted End
Detent :
No
Pulses per Revolution :
12
Voltage - Supply :
5V