DP09SH2412A30F
Part Number:
DP09SH2412A30F
Description:
DP09S HOR 12P 24DET 30F M7*5MM
Actuator Type :
6mm Dia Flatted End
Pulses per Revolution :
12
Voltage - Supply :
5V