DP09SHN15A20F
Part Number:
DP09SHN15A20F
Description:
DP09S HOR 15P NDET 20F M7*5MM
Actuator Type :
6mm Dia Flatted End
Detent :
No
Pulses per Revolution :
15
Voltage - Supply :
5V