DP09SH3015A20F
Part Number:
DP09SH3015A20F
Description:
DP09S HOR 15P 30DET 20F M7*5MM
Actuator Type :
6mm Dia Flatted End
Pulses per Revolution :
15
Voltage - Supply :
5V