DP09SH3015B15F
Part Number:
DP09SH3015B15F
Description:
DP09S HOR 15P 30DET 15F M7*7MM
Actuator Type :
6mm Dia Flatted End
Pulses per Revolution :
15
Voltage - Supply :
5V