DP09SHN12B25F
Part Number:
DP09SHN12B25F
Description:
DP09S HOR 12P NDET 25F M7*7MM
Actuator Type :
6mm Dia Flatted End
Detent :
No
Pulses per Revolution :
12
Voltage - Supply :
5V