DP09SH2412B20F
Part Number:
DP09SH2412B20F
Description:
DP09S HOR 12P 24DET 20F M7*7MM
Actuator Type :
6mm Dia Flatted End
Pulses per Revolution :
12
Voltage - Supply :
5V