CML0805C0G681JT50V
Part Number:
CML0805C0G681JT50V
Description:
CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0805
Capacitance :
680 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient :
C0G, NP0
Thickness (Max) :
0.030" (0.75mm)
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
50V