BF3-5M-0004FG-100510
Manufacturer:
Matrix Vision GmbH
Part Number:
BF3-5M-0004FG-100510
Category:
Image Sensors, Camera
Description:
BOARD LEVEL, BF3EMBED INTERFACE
Manufacturer :
Matrix Vision GmbH
Category :
Image Sensors, Camera
Active Pixel Array :
728H x 544V
Frames per Second :
436.9
Operating Temperature :
0°C ~ 45°C
Package / Case :
Module
Pixel Size :
6.9µm x 6.9µm
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Type :
CMOS
Voltage - Supply :
10V ~ 28V