BF3-3M-0064ZG-1000B0
Manufacturer:
Matrix Vision GmbH
Part Number:
BF3-3M-0064ZG-1000B0
Category:
Image Sensors, Camera
Description:
SINGLE BOARD CAMERA, MANY OPTION
Manufacturer :
Matrix Vision GmbH
Category :
Image Sensors, Camera
Active Pixel Array :
3096H x 2080V
Frames per Second :
60
Operating Temperature :
0°C ~ 45°C
Package / Case :
Module
Pixel Size :
2.4µm x 2.4µm
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Type :
CMOS
Voltage - Supply :
10V ~ 28V