BX700-DFR
Part Number:
BX700-DFR
Description:
SENSOR REFLECTIVE 700MM RELAY
In Stock:
61
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C (TA)
Output Configuration :
Relay - Dark-ON/Light-ON
Response Time :
20ms
Sensing Distance :
27.559" (700mm)
Voltage - Supply :
24V ~ 240VAC, 24 ~ 240VDC