IME30-15BPOZW2S
Part Number:
IME30-15BPOZW2S
Description:
SENSOR PROX IND 15MM CYL 2M CBL
Operating Temperature :
-25°C ~ 75°C (TA)
Output Type :
PNP-NC, 3-Wire
Response Frequency :
500Hz
Sensing Distance :
0.591" (15mm)
Termination Style :
Cable Leads
Voltage - Supply :
10V ~ 30V