IBS04SF15M5PO
Part Number:
IBS04SF15M5PO
Description:
IND PROX M4 SHORT 1.5MM PNP NO
In Stock:
3
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C (TA)
Output Type :
PNP-NO, 3-Wire
Response Frequency :
4.5kHz
Sensing Distance :
0.051" (1.3mm)
Termination Style :
Connector
Voltage - Supply :
10V ~ 30V