ICB30L50N15NOM1
Part Number:
ICB30L50N15NOM1
Description:
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (TA)
Output Type :
NPN-NO, 4-Wire
Response Frequency :
1kHz
Sensing Distance :
0.591" (15mm)
Termination Style :
Connector
Voltage - Supply :
10V ~ 36V