ICB30L50F10NO
Part Number:
ICB30L50F10NO
Description:
SENSOR PROX INDUCTIVE 10MM CYL
In Stock:
5
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Output Type :
NPN-NO, 4-Wire
Response Frequency :
1kHz
Sensing Distance :
0.394" (10mm)
Termination Style :
Cable Leads
Voltage - Supply :
10V ~ 36V