ICB30S30F10NOM1
Part Number:
ICB30S30F10NOM1
Description:
SENSOR PROX INDUCTIVE 10MM CYL
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (TA)
Output Type :
NPN-NC/NO, 4-Wire
Response Frequency :
1kHz
Sensing Distance :
0.394" (10mm)
Termination Style :
Connector
Voltage - Supply :
10V ~ 36V