RPL12/24M-200L-170
Manufacturer:
Tycon Systems, Inc.
Part Number:
RPL12/24M-200L-170
Category:
Solar Cells
Description:
RemotePro Power System. 200Ah Ba
Manufacturer :
Tycon Systems, Inc.
Category :
Solar Cells
Current - Short Circuit (Isc) :
Current @ Pmpp :
20 A
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Package / Case :
Cells
Power (Watts) - Max :
37 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
62.008" L x 26.693" W x 1.378" H (1575.00mm x 678.00mm x 35.00mm)
Type :
Voltage - Open Circuit :
Voltage @ Pmpp :
24 V