A/100-3W-HT-INW-4"-GD
Part Number:
A/100-3W-HT-INW-4"-GD
Description:
100 Ohm (Three Wires) RTD, High
Accuracy :
±0.06%
Current :
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature :
-50°C ~ 200°C
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
Resistance @ 0°C :
100 Ohms
Temperature Coefficient :
±3850ppm/°C