SM851A2401
Manufacturer:
Schneider Electric
Part Number:
SM851A2401
Category:
Ultrasonic Receivers, Transmitters
Description:
ULTRASONIC SENSOR RECEIVER 24VDC
Manufacturer :
Schneider Electric
Category :
Beam Angle :
Frequency :
Operating Temperature :
Product Status :
Obsolete
Type :
Voltage - Rated :
12 V ~ 24 V