SM906A132000
Manufacturer:
Schneider Electric
Part Number:
SM906A132000
Category:
Ultrasonic Receivers, Transmitters
Description:
SUPERPROX ULTRASONIC ANALOG SENS
Manufacturer :
Schneider Electric
Category :
Beam Angle :
10°
Frequency :
200kHz
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Product Status :
Obsolete
Type :
Voltage - Rated :
15 V ~ 24 V