SM522B100FS
Manufacturer:
Schneider Electric
Part Number:
SM522B100FS
Category:
Ultrasonic Receivers, Transmitters
Description:
SUPERPROX ULTRASONIC DUAL-LEVEL
Manufacturer :
Schneider Electric
Category :
Beam Angle :
Frequency :
200kHz
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Product Status :
Obsolete
Type :
Voltage - Rated :
100 V ~ 240 V