320.22BLKWHT8000
Manufacturer:
E-Switch
Part Number:
320.22BLKWHT8000
Category:
Accessories - Caps
Description:
SWITCH CAP BLACK WHITE 8000
Manufacturer :
E-Switch
Category :
Accessories - Caps
Color :
Black
For Use With/Related Products :
320 Series
Illumination :
Non-Illuminated
Mounting Type :
Snap Fit
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Size :
12.25mm L x 11.85mm W x 8.00mm H