TL4019-31103F2M
Part Number:
TL4019-31103F2M
Description:
TL4019-3, 110VAC, PTR, 2NC+1NC+1
Current Rating (Amps) :
4A (AC/DC)
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Voltage - Supply :
110VAC
Voltage Rating :
230VAC, 24VDC