56JP30-01-2-02S
Part Number:
56JP30-01-2-02S
Contact Timing :
Shorting (MBB)
Current Rating (Amps) :
200mA (AC/DC)
Termination Style :
PC Pin
Voltage Rating - AC :
115 V
Voltage Rating - DC :
30 V