71L30-02-2-04N
Part Number:
71L30-02-2-04N
Description:
SWITCH KEY 4POS DP4T 250MA 115V
Contact Timing :
Non-Shorting (BBM)
Current Rating (Amps) :
250mA (AC/DC)
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 19.05mm Dia
Voltage Rating - AC :
115 V
Voltage Rating - DC :
30 V