M22FP-ASF02-E30-W-
Part Number:
M22FP-ASF02-E30-W-
Description:
FLAT PB-ALT-2B-LED-WHITE-
Actuator Marking :
I
Color - Actuator/Cap :
White
Current Rating (Amps) :
6A (AC), 3A (DC)
Features :
Illumination Type, Color :
LED, White
Illumination Voltage (Nominal) :
12 ~ 30 VAC/DC
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 22.30mm Dia
Voltage Rating - AC :
230 V
Voltage Rating - DC :
24 V