M22XP-MSB20-E30-BL
Part Number:
M22XP-MSB20-E30-BL
Description:
EXT PB-MOM-2A-LED-BLUE
Color - Actuator/Cap :
Blue
Current Rating (Amps) :
6A (AC), 3A (DC)
Features :
Illumination Type, Color :
LED, Blue
Illumination Voltage (Nominal) :
12 ~ 30 VAC/DC
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 22.30mm Dia
Voltage Rating - AC :
230 V
Voltage Rating - DC :
24 V