M22S-T32SF02-E230-Y
Part Number:
M22S-T32SF02-E230-Y
Description:
SELEC-THUMB-3POS LR RTN-2B-LED-Y
Current Rating (Amps) :
6A (AC), 3A (DC)
Illumination Type, Color :
LED, Yellow
Illumination Voltage (Nominal) :
230 VAC
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 22.30mm Dia
Voltage Rating - AC :
230 V
Voltage Rating - DC :
24 V