BULK-PT-ABS-12
Manufacturer:
USA Sealing
Part Number:
BULK-PT-ABS-12
Category:
Raw Materials - Plastics
Description:
Black ABS Tube - 1/2" ID x 5/8"
In Stock:
100
Manufacturer :
USA Sealing
Category :
Raw Materials - Plastics
Color :
Black
Diameter :
0.625" (15.88mm)
Features :
Length :
12.000" (304.80mm)
Material :
ABS
Operating Temperature :
-40°C ~ 88°C