BULK-RS-E60-957
Part Number:
BULK-RS-E60-957
Description:
EPDM Rubber Roll - 60A - 1/16" T
Length :
45.0' (13.7m)
Material :
EPDM
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Roll
Thickness :
0.063" (1.59mm) 1/16"