BULK-RS-H70-1044
Part Number:
BULK-RS-H70-1044
Description:
Buna-N Rubber Roll - 70A - 1/32"
Color :
Black
Length :
45.0' (13.7m)
Material :
Buna N (Nitrile NBR)
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Roll
Thickness :
0.031" (0.79mm) 1/32"