BULK-RS-RSBR60-135
Part Number:
BULK-RS-RSBR60-135
Description:
Red SBR Rubber Roll - 60A - 1/16
Color :
Red
Length :
45.0' (13.7m)
Material :
SBR
Operating Temperature :
-43°C ~ 93°C
Shape :
Roll
Thickness :
0.063" (1.59mm) 1/16"