BULK-RS-N60-946
Manufacturer:
USA Sealing
Part Number:
BULK-RS-N60-946
Category:
Raw Materials - Rubber
Description:
Neoprene Rubber Roll - 60A - 1/3
In Stock:
100
Manufacturer :
USA Sealing
Category :
Raw Materials - Rubber
Color :
Black
Diameter :
Features :
Length :
12.0' (3.7m)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Product Status :
Active
Shape :
Roll
Thickness :
0.031" (0.79mm) 1/32"