BULK-RS-H50-1046
Part Number:
BULK-RS-H50-1046
Description:
Buna-N Rubber Roll - 50A - 1/32"
Length :
12.0' (3.7m)
Material :
Buna N (Nitrile NBR)
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Roll
Thickness :
0.031" (0.79mm) 1/32"