BULK-RS-RCY60-33
Part Number:
BULK-RS-RCY60-33
Description:
Recycled Rubber Sheet - 60A - 3/
Color :
Black-Speckled
Length :
4.0' (1.2m)
Material :
Recycled Rubber
Operating Temperature :
-17°C ~ 99°C
Shape :
Sheet
Thickness :
0.375" (9.53mm) 3/8"