BULK-RS-E60-422
Part Number:
BULK-RS-E60-422
Description:
EPDM Rubber Strip - 60A - 1/8" T
Color :
Black
Length :
10.0' (3.1m)
Material :
EPDM
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Strip
Thickness :
0.125" (3.18mm) 1/8"
Width :
3.000" (76.20mm)