BULK-RS-N70-300
Part Number:
BULK-RS-N70-300
Description:
Neoprene Rubber Sheet - 70A - 3/
Color :
Black
Length :
3.0' (0.9m)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Sheet
Thickness :
0.094" (2.38mm) 3/32"
Width :
24.000" (609.60mm)